Loša vijest za izbornika: Inter slavio, Brozović se ozlijedio

10. ožujka 2019. - 19:07

U 27. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Bologna je u nedjelu svladali Cagliari sa 2-0, a prvi gol pao je iz penala u 34. minuti kojeg je skrivio Filip Bradarić zbog igranja rukom u kaznenom prostoru. Siguran realizator bio je Erick Pulgar, a drugi pogodak zabio je Roberto Soriano (77).

Bradarić je igrao do 71. minute za Cagliari, dok je Darijo Srna odigrao cijeli susret, te je namjestio dvije prigode za svoje susigrače.

U 63. je uposlio João Pedra, čiji je udarac glavom obranio golman domaćina, a u sudačkoj nadoknadi (90+1) ubacio je za Lucu Ceppitellija, ali i njegov pokušaj je obranio vratar Skorupski.

Četvrtoplasirani Inter pobijedio je slabašni SPAL sa 2-0 golovima Mattea Politana (67) i Roberta Gagliardinija (77), ali loša vijest za hrvatsku reprezentaciju je što je vezn...

25. travanj 2024 07:44