Strani nogometeuropa liga

Pobjede Napolija, Chelsea i Valencije; Brozović promašio penal

8. ožujka 2019. - 00:05
Brozović

Nogometaši Chelsea, Napolija i Valencije ostvarili su pobjede u prvim susretima osmine finala Europske lige.

Chelsea je na Stamford Bridgeu pobijedio Dynamo Kijev sa 3-0, Napoli je identičnim rezultatom porazio RB Salzburg, dok je Valencija bila bolja od Krasnodara sa 2-1.

Golove za 'Bluese' zabili su Pedo (17), Willian (65) i Hudson-Odoi (90). Domaćin je mogao i uvjerljivije slaviti, ali se Pedro ispromašivao, posebno u prvom poluvremenu u kojem je imao tri sjajne prilike.

Mateo Kovačić je odigrao cijeli susret za londonski sastav, dok Josip Pivarić nije nastupio za goste zbog ozljede.

Identičnim rezultatom Napoli je porazio RB Salzburg s 3-0. Domaćin je već nakon 18 minuta igre vodio sa 2-0 golovima Milika (10) i Fabiana Ruiza (18). Prednost Napolija povisio je Jerome Onguene gurnu...

17. travanj 2024 00:42