Strani nogometnajbolji klupski strijelac

Borussia pala bez ispaljenog metka: nekoliko promašaja domaćina Kane kaznio za prolazak u četvrtfinale

6. ožujka 2019. - 00:30
2019-03-05T215748Z_1019408825_RC1823905A30_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-DOR-TOT.JPG

Nogometaši Tottenhama izborili su plasman u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u uzvratnom susretu osmine finala u Dortmundu pobijedili Borussiju sa 1-0 i tako potvrdili pobjedu 3-0 iz prve utakmice.

Pogodak odluke zabio je Harry Kane u 49. minuti.

Tottenham je sav posao obavio u prvom susretu u kojem je slavio sa 3-0. Borussija je u uzvratu dominirala, stvarala prilike, ali ponovo nije uspjela zatresti mrežu londonskog sastava.

Prvu priliku na utakmici imao je Marco Reus u 21. minuti, no Hugo Lloris je bio spreman. U 33. minuti opasno je zaprijetio Julian Wiegl i to dva puta, prvo glavom, a potom nogom, ali je francuski vratar dva puta sjajno reagirao.

Samo minutu kasnije Mario Gotze je opalio s lijeve strane, no Lloris je i to obranio. U 37. minuti Jadon Sancho je dobro pucao po s...

19. travanj 2024 16:42