Strani nogomettežak poraz reala

'Ovo već postaje navika!': pogledajte najzanimljivije kadrove spektakularnog El Clasica

Piše PSD
28. veljače 2019. - 09:21

Već peti 'El Clasico' za redom Real ne zna za pobjedu. Sinoć su u Madridu na Santiago Bernanbeu poraženi u uzvratnom polufinalnom susretu španjolskog Kupa, slavila je Barcelona s visokih 3:0 (prva utakmica završila je 1:1).

Svi golovi su pali u drugom poluvremenu, Luis Suarez zabio je dva u 50. i 72. minuti iz jedanaesterca, te autogol Raphaela Varanea u 69. minuti.

I Rakitić i Modrić odigrali su cijelu utakmicu za svoje klubove. Barcelona u finalu čeka boljeg iz ogleda Valencije i Real Betisa.

Ovo već postaje navika... I to veoma lijepa navika! - objavila je Barcelona na svom Twitter profilu nakon velike pobjede u Madridu.

Pogledajte najzanimljivije fotografije...

25. travanj 2024 17:06