Strani nogometzaigrao i Ćaleta-Car

Subašić 'zaključao' vrata u Kneževini: obranio penal i Monacu otvorio put prema pobjedi u derbiju

25. veljače 2019. - 00:12
2019-02-24T213909Z_1377488446_RC1FB7B00A00_RTRMADP_3_SOCCER-FRANCE-AMO-LYO.JPG

U derbiju 26. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je pobijedio Lyon sa 2-0, a jedan od junaka u pobjedi momčadi iz Kneževine bio je Danijel Subašić koji je u 71. minuti obranio jedanaesterac Memphisu Depayu.

Monaco je do važne pobjede u borbi za prvoligaški spas stigao na 'portugalsko-hrvatski' pogon.

Oba gola zabili su Portugalci, dok je Subašić obranio kazneni udarac i upisao još nekoliko sjajnih obrana.

Domaćin je poveo u u 18. minuti golom Gelsona Martinsa s ruba kaznenog prostora. Mladi Portugalac je stigao u Kneževinu ove zime na posudbu iz Atletico Madrida i u prva četiri nastupa zabio je tri gola. Na 2-0 je povisio Rony Lopes u 27. minuti nakon sjajnog solo prodora. Portugalski veznjak je gotovo na centru oduzeo loptu Leu Duboisu i potom jurnuo prema golu. Uspio je...

24. travanj 2024 22:48