Strani nogometeuropa liga

Rebić strijelac, prošli Arsenal, Eintracht i Napoli

21. veljače 2019. - 22:37
fdddd

Dinamo će ime idućeg protivnika doznati već sutra kada je u Nyonu ždrijeb osmine finala. Prva utakmica iduće runde je 7. ožujka, a uzvrat je sedam dana kasnije. U osminu finala su se plasirali i Arsenal, Eintracht iz Frankfurta, Napoli, Salzburg, Valencia, Villarreal i Zenit iz Sankt Peterburga.

Nogometaši bjeloruskog BATE Borisova priredili su u prvoj utakmici iznenađenje pobijedivši 1-0, ali u uzvratu engleski Arsenal je slavio sa 3-0. Za bjeloruski klub krenulo je loše već u 4. minuti autogolom Volkova, a prolaz Arsenala potvrdili su stoperi Shkodran Mustafi (39) i Sokratis Papastathopoulos (60).

Lisabonski Sporting bio je na pragu produžetaka jer je golom Brune Fernandesa u 45. minuti vodio sve do završnice susreta, ali onda je u 80. minuti Pablo Fornals donio izjednačenj...

25. travanj 2024 11:27