Strani nogometliga prvaka

Atletico bolji od Juventusa, šokantni preokret Cityja u Gelsenkirchenu

21. veljače 2019. - 00:03
hgtttt

U prvom susretu osmine finala nogometne lige prvaka Atletico Madrid je na svom stadionu pobijedio Juventus sa 2-0, dok je u drugom susretu večeri Manchester City na gostovanju pobijedio Schalke sa 3-2 nakon što je gubio sa 1-2.

Pobjedu Atleticu donijeli su Jose Maria Gimenez golom u 79. minuti, te Diego Godin u 84. minuti. Uzvrat je 12. ožujka u Torinu.

Bila je to sasvim očekivano tvrda utakmica, s mnogo žustrine i nervoze. No, Atletico je bio bolji i zasluženo je pobijedio. "Los Colchonerosi" su postigli dva gola, još jedan im je poništen nakon pregleda VAR-om, a imali su i dva zicera.

Atletico kod kuće nije izgubio utakmicu u nokaut fazi LP od 1997. i poraza od Ajaxa (2-3), a "Los Colchonerosi" su u zadnjih deset susreta protiv talijanskih klubova upisali osam pobjeda i dva neodl...

24. travanj 2024 17:05