Spursi pregazili Nijemce, Real pobjednički u Amsterdamu

Piše (H)
14. veljače 2019. - 00:00
modrrr

Aktualni europski prvak Real Madrid u prvom susretu osmine finala Lige prvaka u Amsterdamu je pobijedio Ajax sa 2-1, dok je u drugom susretu večeri Tottenham u Londonu deklasirao Borussiju Dortmund sa 3-0.

Golove za 'Kraljevski klub' zabili su Karim Benzema (60) i Marco Asensio (88), dok je pogodak za Ajax zabio Hakim Ziyech (75).

Bila je to osma uzastopna pobjeda 'Kraljevskog kluba' protiv 'Kopljanika', premda se vrlo lako moglo dogoditi i drugačije. Ajax je dominirao, stvarao prilike, čak i postigao prvi pogodak na utakmici koji je bio poništen nakon provjere VAR-om. No, kada je pritisak popustio, Real je proigrao i kaznio sve propuste nizozemskog sastava.

Domaćin je krenuo hrabro i napadački i prvu priliku imao je već u devetoj minuti, no Mazraoui je pucao pored gola. U 26. minuti j...

19. travanj 2024 11:26