Barcelona nije uspjela stići do pobjede u Bilbau, Real se približio na šest bodova

11. veljače 2019. - 10:33

Nogometaši vodeće Barcelone su u nedjelju u gostima kod Athletic Bilbaa odigrali 0-0, ali domaćini imaju za čime žaliti jer su propustili nekoliko odličnih prigoda. Ivan Rakitić je u dresu Barce odigrao cijeli susret pruživši solidnu partiju.

Dan ranije u madridskom derbiju Real je kao gost svladao Atletico sa 3-1, a Luka Modrić je asistirao za treći pogodak. Vodeća Barcelona ima 51 bod, slijedi Real sa 45, te Atletico Madrid sa 44 boda.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 23. kola španjolskog prvenstva nogometaši Leganesa s uvjerljivih su 3-0 svladali Betis, a sva tri pogotka za domaću momčad postigao je Marokanac Youssef En Nesyri. Marokanski 21-godišnji napadač prvi put je svladao vratara Betisa u 22. minuti, drugi gol je postigao u 36. minuti, a treći u 66. minuti....

19. travanj 2024 02:06