Strani nogometzabio za 3-3

Prvi ligaški pogodak Radoševića za Brondby

10. veljače 2019. - 22:24
hajduk_dinamoavb11-220418

U susretu 21. kola danskog nogometnog prvenstva Nordsjælland i Brondby su odigrali 3-3, a treći gol za goste zabio je hrvatski nogometaš Josip Radošević.

Radošević je zabio pogodak za 3-3 u 85. minuti iz kaznenog udarca. Bio je to njegov prvi ligaški pogodak za Brondby otkako je stigao u ovaj klub u srpnju prošle godine iz Hajduka.

Radošević je odigrao cijeli susret za goste baš kao i Karlo Bartolec za domaći sastav. Bivši branič Lokomotive, koji je u Nordsjællandu od 2016. je u 9. minuti asistirao Godswayu Donyohu za vodstvo 1-0. Donyohu se upisao među strijelce i u 67. minuti, a pogodak za domaći sastav zabio je i Andreas Olsen iz jedanaesterca u 59. minuti. Golove za Brondby osim Radoševića zabili su i Besar Halimi (29-11m) i Mikael Uhre (55).