Strani nogomet400 golova

Messijev rekord zasjenio dva pogotka i asistenciju Luisa Suareza za pobjedu Barcelone

13. siječnja 2019. - 23:56
2019-01-13T185952Z_45032159_RC1EFB0152B0_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-FCB-EIB.JPG

Nogometaši Barcelone pobijedili su na Nou Campu Eibar sa 3-0 (1-0) zahvaljujući raspoloženom Luisu Suarezu koji je postigao dva pogotka i asistirao Leu Messiju za treći.

Urugvajac je prvi gol postigao u 19. minuti na dodavanje Coutinha. U 53. minuti Suarez je asistirao Messiju za njegov 17. prvenstveni pogodak u ovoj sezoni. Konačnih 3-0 postavio je Suarez u 59. minuti na asistenciju Sergija Roberta.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu za Barcelonu. Inače Messi je stigao do brojke od 400 postignutih pogodaka u španjolskoj Primeri, sve je zabio u dresu Barcelonu za koju igrao od 2004. godine.

19. travanj 2024 17:35