Strani nogomettalijanski kup

Hrvatski reprezentativac briljirao: namjestio tri zgoditka za uvjerljivu pobjedu Intera

13. siječnja 2019. - 21:41
2018-12-22T171138Z_208620385_RC1A60DD19E0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-CHV-INT.JPG

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je trostruki asistent u 6-2 (3-0) pobjedi Intera protiv Beneventa kojom se milanski sastav plasirao u četvrtfinale Talijanskog kupa.

Inter je protiv nedoraslog drugoligaša pitanje prolaska riješio na samom startu utakmice, već u 7. minuti bilo je 2-0 golovima Icardija (3-11m) i Candreve (7), da bi potom na scenu stupio Perišić koji je odlično proigrao Dalberta (45+1) za 3-0, da bi u drugom poluvremenu dva puta sjajno proigrao Lautara (48, 66). Za Benevento su strijelci bili Insigne (58) i Bandinelli (74), dok je konačnih 6-2 svojim drugim golom postavio Candreva (90+5).

Perišić je igrao do 678. minute, Marcelo Brozović je iz igre izašao u 83. minuti, dok je Šime Vrsaljko odigrao čitav susret za Inter koji će u četvrtfinalu igra...

19. travanj 2024 21:33