Inter propustio pobjedu, pogodak Ivana Perišića: 'crno-plavi' poveli u 39. minuti, poravnao 39-godišnji napadač

22. prosinca 2018. - 21:47
2018-12-22T171138Z_208620385_RC1A60DD19E0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-CHV-INT.JPG

Nogometaši Intera osvojili su samo bod na gostovanju kod Chieva odigravši 1-1, iako su pogotkom Ivana Perišića vodili sve do prve minute sučeve nadoknade kad je izjednačujući pogodak postigao 39-godišnji Sergio Pellissier.

Hrvatski reprezentativac je u 39. minuti završio efektnu akciju Intera i nakon prizemnog ubačaja D'Ambrosija s lijeve strane poslao loptu u mrežu. Perišiću je to prvi ovosezonski pogodak u Serie A. U početnoj postavi Intera bila su i ostala dvojica hrvatskih reprezentativaca, Šime Vrsaljko i Marcelo Brozović, koji su također odigrali cijelu utakmicu.

Nogometaši Fiorentine slavili sa 1-0 na gostovanju kod Milana. Pobjednički pogodak za goste postigao je Chiesa u 73. minuti. Fiorentina se drugom uzastopnom pobjedom privremeno probila na sedmo mjesto sa 25...

23. travanj 2024 09:38