Kalinić se opet upisao u strijelce, Atletico slavio na gostovanju

15. prosinca 2018. - 19:33

Nogometaši Atletica pobijedili su u 16. kolu Primere u gostima Valladolid s 3-2, a novi gol za goste upisao je bivši hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić.

Kalinić je zabio prvi gol na utakmici u 26. minuti, kada je na asistenciju Antoinea Griezmanna proturio loptu kroz noge vrataru Masipu. Splićaninu je to treći gol u zadnje četiri utakmice.

U 45. minuti Griezmann je iz penala povećao na 2-0, ali su domaćini u drugom dijelu preko Calera (57) i autogolom Saula (63) uspjeli poravnati, da bi Griezmann u 80. minuti ipak donio pobjedu momčadi iz Madrida. Kalinić je izašao u 68. minuti, a Duje Čop nije bio u sastavu Valladolida.

U ranije odigranoj utakmici Getafe je kao domaćin pobijedio Real Sociedad s 1-0 golom Moline još iz treće minute.