Strani nogometeuropska liga

Na oproštaju od euro natjecanja nekadašnji Hajdukov napadač razbio Marseille na Velodromeu

13. prosinca 2018. - 22:30
2018-12-13T201807Z_298179420_RC150A3B5470_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-OLM-APL.JPG

U skupini H sve je bilo poznato i prije zadnjeg kola. Prvo mjesto uvjerljivo je osvojio Eintracht iz Frankfurta, dok je drugi Lazio. Upravo su ova dva kluba odmjerili snage u zadnjem kolu u Rimu i slavili su gosti sa 2-1 upisavši šestu pobjedu.

Correa je doveo Lazio u vodstvo u 56. minuti, izjednačio je Gaćinović u 65. minuti, a pobjedu Eintrachtu donio je Haller u 71. minuti. Ante Rebić nije igrao za Eintracht.

U drugom susretu Apollon je na gostovanju pobijedio Marseille sa 3-1, a prva dva gola za goste zabio je Anton Maglica (8-11m, 30). Među strijelce se upisao i Stylianou (56), dok je gol za OM koji je osvojio samo jedan bod, zabio Thauvin (11).

19. travanj 2024 03:39