Strani nogometpremiership

U zadnjim sekundama ostali bez prve pobjede na Goodison Parku: Everton iščupao bod u šestoj minuti sudačke nadoknade

11. prosinca 2018. - 00:33
2018-12-10T215624Z_1968641594_RC13DD78AE80_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-EVE-WAT.JPG

U posljednjem susretu 16. kola engleskog nogometnog prvenstva Everton je odigrao 2-2 protiv Watforda izjednačivši iz slobodnog udarca u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Warford su samo sekunde dijelile od prve pobjede u povijesti na Goodison Parku, ali ipak nisu uspjeli izdržati.

Domaćin je poveo u 15. minuti golom Richarlisona koji je zabio svom bivšem klubu. Bit će još dosta govora o ovom pogotku jer je Theo Walcott koji je sudjelovao u akciji bio u zaleđu. Watford je izjednačio u 63. minuti autogolom Seamusa Colemana. Pucao je Roberto Pereyra pogodivši vratnicu od koje se lopta odbila u Colemana pa u gol.

Samo dvije minute kasnije gosti su u potpunosti okrenuli rezultat. Ponovo je u glavnoj ulazi Pereyra, ovoga puta kao asistent, a gol glavom zabio je Abdoulaye Doucoure.&n...

19. travanj 2024 16:08