Strani nogometspektakl u madridu

Super clasico: odluka o osvajaču Copa Libertadores pala tek u produžecima

10. prosinca 2018. - 00:23
reerm

Nogometaši River Plate pobjednici su najprestižnijeg južnoameričkog natjecanja Copa Libertadores nakon što su u uzvratnom susretu finala u Madridu nakon produžetaka pobijedili Boca Juniorse 3-1 nakon što je prvi susret završio 2-2.

Riveru je to četvrti naslov prvaka Južne Amerike, a prvi nakon 2015. dok je Boca upisala peti poraz u svom jedanaestom finalu.

Boca je povela u 44. minuti golom Daria Benedetta, izjednačio je Lucas Pratto u 68. minuti, River je stigao u vodstvo u 109. minuti golom Juana Fernanda Quintera, a pobjedu je potvrdio Gonzalo Martinez u posljednjim trenucima susreta. Boca je od 92. minute igrala s igračem manje nakon što je isključen Wilmar Barrios.

Prva utakmica na La Bomboneri 11. studenog je završila 2-2, a uzvratni ogled na Riverovu Monumentalu trebao ...

19. travanj 2024 22:26