Srna zaradio izravni crveni, Cagliari napravio neviđeni preokret, Krama opet zabio

Piše (H)
8. prosinca 2018. - 22:03
hhhtttt

Nogometaši Cagliarija velikim su preokretom u posljednjih deset minuta dvoboja s Romom uspjeli osvojiti bod nadoknadivši dva pogotka zaostatka, a do izjednačujućeg gola za 2-2 u posljednjim trenucima utakmice stigli su s dva igrača manje, nakon što su minutu prije isključeni Darijo Srna i Paolo Farago.

Roma je golovima Cristantea (14) i Kolarova (41) imao uvjerljivu prednost i sve do 85. minute ništa nije ukazivalo na mogući preokret u Cagliariju. No, tada je nadu domaćoj momčadi vratio Moldavac Artur Ionita, a u petoj minuti sučeve nadoknade Marco Sau je iskoristio pogrešku u obrani Rome i donio veliku radost domaćim navijačima.

Samo minutu prije Farago je dobio drugi žuti karton, a sudac Mazzoleni je potom pokazao i izravni crveni karton bivšem kapetanu hrvatske repreze...

24. travanj 2024 22:50