Strani nogometpremiership

Fantastična predstava u 'teatru snova': Arsenal dvaput vodio, 'crveni vragovi' se vraćali, izjednačili nakon 13 sekundi

6. prosinca 2018. - 00:37
2018-12-05T215228Z_978058939_RC15BEEE6A90_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-MUN-ARS.JPG

U velikom derbiju 15. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United i Arsenal su na Old Traffordu odigrali 2-2, a za iznenađenje kola pobrinuo se Wolverhampton pobijedivši Chelsea sa 2-1

"Topnici" su dva puta vodili, no United se uspio oba puta ekspresno vratiti. Prvi put su izjednačili nakon četiri minute, a drugi put nakon svega 13 sekundi.

Arsenal je poveo u 26. minuti nakon velike pogreške Davida de Gee. Mustafi je pucao glavom, a španjolskom vrataru je lopta ispala iz ruke. Izjednačio je Martial četiri minute kasnije. Arsenal je u 68. minuti ponovo poveo preko Francuza Lacazettea, no svega 13 sekundi kasnije izjednačio je Lingard. U 71. minuti Aubameyang je imao zicer za novu prednost gostiju, ali se De Gea iskupio za pogrešku kod prvog gola.