Strani nogometbundesliga

Novi kiks Bayerna, Kramarić i Rebić upisali se u strijelce

24. studenog 2018. - 19:18

Hrvatski napadač Andrej Kramarić nastavio je dobru golgetersku formu i bio je strijelac za Hoffenheim, koji je u subotu u 12. kolu Bundeslige u gostima kod Herthe odigrao 3-3. U strijelce se upisao i Ante Rebić, a njegov Eintracht je svladao Augsburg sa 3-1.

Karem Demirbay je u 1. minuti doveo u vodstvo Hoffenheim, a na 2-0 povisio je Kramarić u 10. minuti. Kramarić, koji je igrao do 79. minute, ispucanu loptu od svog vratara odlično je prihvatio te je u trku iz voleja pogodio sa 15 metara protivničku mrežu. Unatoč vodstvu 2-0 i 3-1, Hoffenheim se na kraju morao zadovoljiti remijem, a strijelac za Herthu bio je Valentino Lazaro u 87. minuti.

Eintracht iz Frankfurta je u odličnoj formi, u posljednjih sedam kola upisao je šest pobjeda i jedan remi. Za novu pobjedu Eintrachta zabili...

20. travanj 2024 01:44