Ostaloužarena klupa genoe

Bivši hajdukovac 'ispalio' na pressici: prijeti mu otkaz, Tudor ga mijenja?

Piše PSD
12. studenog 2018. - 11:41

U susretu 12. kola Serie A u Genovi su nogometaši Napolija slavili su preokretom kod Genoe s 2-1.

Genoa, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, povela je 20. minuti golom Koumaea, ali je Napoli, nakon dugog prekida zbog pljuska, izjednačio preko Ruiza (63).  Četiri minute prije kraja Biraschi je nesretno pogodio svoju mrežu i donio gostima slavlje.

Bilo je zanimljivo i na pressici nakon utakmice, trener Genoe Ivan Jurić izgubio je živce nakon pitanja novinara je li se čuo s predsjednikom kluba:

- Kakvo je to je**** pitanje!? Misliš da se ja brinem o tome ili o vođenju momčadi? Nemoj me zajeb**** i nervirati s takvim pitanjima.

Juriću je ovo treći put da je na klupi Genoe, ali zbog loših rezultata prijeti mu otkaz. Prema pisanju talijanskih medija Igor Tudor prvi je favorit za pr...

19. travanj 2024 05:44