Strani nogometgledaju prema vrhu

Nekadašnji trener Hajduka preporodio klub: napravili su na gostovanju veliki preokret, a momčad predvodi bivši kapetan Bijelih

Piše R.R.
20. listopada 2018. - 23:00
111bure

Damir Burić preporodio je Greuther Fürth, od lanjskog davljenika koji je u samo finišu prvenstva sačuvao status u drugoj ligi i dalje su hit u ovom rangu natjecanja u Njemačkoj. Čak i kada ne ide baš najbolje, momčad iskaže karakter i vrati se na pravi put.

Na gostovanju od Arminije u Bielefeldu prvo poluvrijeme nije baš bilo idealno, domaćin je iskoristio manjak koncentracija u obrani, pa su Joan Simun Edmundsson u 31. i Stephan Salger u 35. minuti domaćinu donijeli veliku prednost od 2:0. No u nastavku susreta dogodio se veliki preokret, odmah na početku Burićeva je momčad krenula jako, pa je u 51. minuti Fabian Reese smanjio na 2:!, a tri minute kasnije Tobias Mohr je poravnao rezultat. U završnici susret, u 83. minuti Mohr je odličnu loptu u prostor, bila je to klasična kont...

20. travanj 2024 03:44