Strani nogometeuropska liga

Eintracht slavio u Marseilleu, Rangers osvojio bod, asistencija Barišića

20. rujna 2018. - 23:38
Rangers

Nogometaši Eintrachta pobijedili su na gostovanju Marseille 2-1 u susretu 1. kola H skupine Europske lige premda su od 59. minute igrali s igračem manje. Rangers je gostovanju kod Villarreala odigrao 2-2 uz asistenciju Borne Barišića, dok su Bešiktaš i Sevilla ostvarili uvjerljive pobjede.

Lucas Ocampos je doveo OM do vodstva već u trećoj minuti, međutim na otvaranju drugog dijela izjednačio je Lucas Torro nakon ubačaja iz kornera. Šest minuta kasnije gosti su ostali s igračem manje nakon što je Jetro Willesm pocrvenio zbog oštrog prekršaja nad Dimitrijem Payetom. Činilo se kako će Marseille iskoristiti igrača više, no pogodak su postigli gosti, a junak je postao Luka Jović svladavši Yohanna Pelea u 89. minuti.

Duje Ćaleta Car je odigrao cijeli susret za OM, dok Ante...

19. travanj 2024 20:04