Strani nogometfali mu velika titula

Okončao sve glasine oko transfera: Želim s PSG-om osvojiti europski naslov, to je moj cilj

20. srpnja 2018. - 17:49
2018-07-10T162245Z_2026914496_RC1BB0826F00_RTRMADP_3_SOCCER-WORLDCUP-BRA-NEYMAR.JPG

Brazilska superzvijezda Neymar odbacio je tvrdnje medija da prelazi u Real Madrid te je kazao da želi ostati u pariškom PSG-u.

- Nije tajna da želim s PSG-om osvojiti europski naslov. To je moj cilj. A imam i ugovor s PSG-om pa je neozbiljno od medija da me šalju u Madrid - izjavio je Neymar za brazilsku TV-postaju Fox.

Mnogi mediji tvrde da Neymar pregovara s Realom nakon odlaska Cristiana Ronalda u Juventus.

Brazilac je prošle godine postao najskuplji igrač svijeta nakon što je iz Barcelone prešao u PSG za rekordnih 222 milijuna eura. Neymar je s PSG-om osvojio francusko prvenstvo i Kup, ali je u Ligi prvaka ispao već u osmini finala. S reprezentacijom Brazila je ispao u četvrtfinalu mundijala od Belgije (2-1).

25. travanj 2024 01:44