Strani nogometZabio Antolić

Smijenili Romea Jozaka pa osvojili Kup i prvenstvo: veliki neredi u Poznanu zasjenili titulu Legije

21. svibnja 2018. - 11:56
2018-05-21T073447Z_1079848307_RC1CA66D10B0_RTRMADP_3_SOCCER-POLAND-CUP.JPG

Nogometaši Legije iz Varšave treću su godinu zaredom, a 13. put u povijesti osvojili naslov prvaka poljske, momčad koju vodi hrvatski trener Dean Klafurić je u posljednjem kolu vodila sa 2:0 (1-0) na gostovanju kod Lecha u Poznanu kada su domaći navijači izazvali nerede i prekid, a strijelac prvog gola za Legiju bio je hrvatski veznjak Domagoj Antolić u 10. minuti susreta.

Legiji je za osvajanje naslova bio dovoljan i bod iz dvoboja u Poznanu, Antolić ju je svojim golom poveo na pravi put, a nakon što je Kucharczyk u 69. minuti povisio na 2:0 postalo je jasno kako će pehar ponovno u Varšavu, a domaći navijači nisu se s tim mogli  mirno pomiriti.

Za očekivati je kako će susret biti registriran sa 3-0 u korist Legije koja će tako prvenstvo završiti sa 70 osvojenih bodova, tr...

20. travanj 2024 00:40