Strani nogometdrugi trofej

Čarobnjak Milevski i Gotal: dvojica nekadašnjih igrača Hajduka donijela Dinamu Kup

Piše R.R.
20. svibnja 2018. - 22:11
111mil

Dinamo, onaj iz Bresta, bjeloruski je osvojio Kup, s 3:2 u finalu bili su bolji od favoriziranog BATE-a. Iako je Bate dvaput vodio pogocima Crnogorca Mirka Ivanića u 13. i 49. minuti, Dinamo je uspio poravnavati i na kraju slaviti.

Prvi pogodak za momčad iz Bresta postigao je Artem Milevski i to na dodavanje Sandra Gotala u 33. minuti. MIlevski je ostao u igri do kraja, Gotal je izašao u 70. minuti. Preostala dva pogotka za Dinamo postigli su, prvo za 2:2 Ganac Joel Fameyeh u 75, koji je baš pet minuta prije i zamijenio Gotala, a za pobjedu i osvajanje Kupa strijelac je bio domaći igrač Pavel Nekhajchik u 88. minuti.

Sada ostaje ono „što bi bilo, da je bilo“, ali Gotal i Milevski su zajedno na Poljudu bili u sezoni 2014/15, i eto, četiri godine kasnije u Dinamu, onom iz Bresta, tres...

19. travanj 2024 10:06