Četiri gola Icardija, jedan Perišića u Genovi

18. ožujka 2018. - 15:48
Perišić

Badeljeva Fiorentina je u sudačkoj nadoknadi u nedjelju u gostima dobila Torino sa 2-1, dok je Inter na gostovanju kod Sampdorije u dvoboju 29. kola talijanske Serie A slavio sa 5-0.

Fiorentina je povela u 59. minuti nakon greške domaćina. Jordan Veretout je presjekao dodavanje, sjurio se prema golu i zatresao mrežu. Time se je iskupio za neiskorišteni penal u 14. minuti. Torino uspjeva poravnati pred kraj susreta, u 86. minuti Andrea Belotti pogađa za 1-1.

I kad se činilo da će susret završiti remijem branič Torina Cristian Daniel Ansaldi je u sudačkoj nadoknadi igrao rukom i sudac je dosudio penal za Fiorentinu, drugi na utakmici. Ovaj puta ulogu izvođača preuzeo je Cyril Thereau, koji je bio precizan sa bijele točke. Hrvatski reprezentativac Milan Badelj odigrao je cijeli susre...

19. travanj 2024 14:06