Strani nogometLiga prvaka

Spursi šokirali Torino u utakmici prepunoj preokreta, Higuain junak i tragičar, City demolirao Švicarce

Piše D. Pe., (H)
13. veljače 2018. - 23:34

U prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Juventus i Tottenham su u Torinu odigrali 2-2 premda je Juve vodio 2-0 nakon svega devet minuta igre.

Talijanski prvak je fantastično ušao u utakmicu i već nakon devet minuta je vodio 2-0, a oba gola je zabio Argentinac Gonzalo Higuain. Prvog u drugoj minuti nakon sjajne asistencije Miralem Pjanića iz slobodnog udarca, a drugog iz kaznenog udarca u devetoj minuti.

Bio je to veliki šok za goste, no Tottenham je nakon očajnih 20 minuta pohvatao konce igre. Englezi su u mogli smanjiti u 26. minuti, no Harry Kane je iz neposredne blizine glavom pucao ravno u Buffona. Najbolji igrač Tottenhama iskupio se u 35. minuti kada je nakon krasne lopte Dele Allija zaobišao Buffona i zabio za 2-1. Bio je to njegov već 33 pogodak ove sezone u svim n...

19. travanj 2024 21:03