Ostalokup kralja

Rakitić pogotkom zapečatio prolaz Barcelone u borbu za još jedan trofej

9. veljače 2018. - 09:31

Nogometaši Barcelone svladali su četvrtak navečer Valenciju na Mestalli sa 2-0 (0-0) te s ukupnih 3-0 izborili mjesto u finalu španjolskog Kupa kralja, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić bio je strijelac drugog pogotka kojim je zapečatio prolaz svoje momčadi u borbu za još jedan trofej.

Urugvajac Luis Suarez bio je asistent kod oba Barcelonina pogotka u uzvratnoj polufinalnoj utakmici. Prvo je u 49. minuti prošao lijevom stranom i idealno poslužio Philippea Coutinha, koji je ušao u drugom poluvremenu, a novopridošli igrač u svlačionicu Katalonaca smireno je sa desne strane pogodio suprotni kut Valencijinih vrata.

U 82. minuti Suarez je osjetio nesigurnost kod obrambenih igrača domaće momčadi, ukrao im loptu na 30-ak metara od gola i nesebično poslužio Ivana Rakitića koj...

23. travanj 2024 09:48