Strani nogometpremiership

Tottenham iščupao bod protiv Liverpoola golom iz kaznenog udarca u četvrtoj minuti sudačke nadoknade

4. veljače 2018. - 21:09

U derbiju 26. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool i Tottenham su odigrali 2-2 uz dva postignuta gola u sudačkoj nadoknadi.

Bila je to utakmica u kojoj je Liverpool vodio 1-0 i 2-1, no Tottenham je iščupao bod golom Harryja Kanea iz kaznenog udarca u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Kane je sedam minuta prije toga promašio jedanaesterac kod rezultata 1-1.

Liverpool je poveo već nakon dvije minute utakmice golom Mohameda Salaha kojem je to bio 20. pogodak u 25. ligaškom nastupu za Liverpool i niti jedan igrač 'redsa' nije brže stigao do 20 pogodaka u Premiershipu. Egipatski napadač je iskoristio pogrešku Erica Diera koji je vraća loptu Hugu Llorisu, presjekao je dodavanje i zabio za 1-0.

Izjednačio je Victor Wanyama u 80. minuti fantastičnim udarcem sa 25 metara. U 8...

17. travanj 2024 00:50