Juventus napunio mrežu Sassuoloa, hat-trick Higuaina

4. veljače 2018. - 18:48

Talijanski nogometni prvak Juventus pobijedio je Sassuolo 7-0 u susretu 23. kola talijanskog nogometnog prvenstva.
Torinska 'Stara dama' je u prvom poluvremenu zabila četiri gola, a potom u nastavku još tri puta probila gostujuću obranu.

Najbolji igrač utakmice bio je argentinski napadač Gonzalo Higuain koji je zabio tri gola (63, 74, 84), dva puta je Andreu Consiglija svladao Sami Khedira (24, 27), a među strijelce su se upisali i Alex Sandro (9) te Miralem Pjanić (38). Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić odigrao je cijeli susret za Juve.

Fiorentina je na gostovanju pobijedila Bolognu 2-1. Golove za 'viole' zabili su Jordan Veretout u 41. minuti i Federico Chiesa u 71. minuti na asistenciju Milana Badelja. Pogodak za domaćine postigao je Eric Pulgar (44). Badelj je odigrao c...

20. travanj 2024 04:19