Strani nogomettopnici se ražestili

Pogledajte golove: Arsenal predvođen Aubameyangom demolirao Everton, Vlašić opet nije bio u sastavu

3. veljače 2018. - 22:59

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 26. kola Premier lige Arsenal je na svom stadionu svladao Everton sa 5-1, s tim da su "topnici" nakon samo 19 minuta vodili sa 3-0.

Za Arsenal su u početnoj postavi bila i njihova siječanjska pojačanja Henrikh Mkhitaryan i Pierre-Emerick Aubameyang, i odmah su se iskazali. U 6. minuti Mkhitaryan je asistirao Aaronu Ramseyju za vodeći pogodak, a u 74. minuti za 5-1, dok je u 37. minuti Aubameyang lobom pogodio za 4-0.

Nikola Vlašić ponovno nije bio u sastavu Evertona.

Burnley je na svom Turf Mooru uspio izvući remi (1-1) protiv vodećeg Manchester Cityja, koji je poveo golom brazilskog braniča Danila u 22. minuti. Igrači Cityja su dominirali, stvarali prilike, ali i previše promašivali. I to ih je na kraju koštalo, budući da je Johann Gudmunds...

20. travanj 2024 01:46