Immobile postigao četiri pogotka u gostujućoj pobjedi Lazija, Napoli i dalje vodeći

6. siječnja 2018. - 18:47

Vodeći sastav talijanskog nogometnog prvenstva Napoli u susretu je 20. kola na svom San Paolu svladao Veronu sa 2-0 (0-0), a hrvatski reprezentativni veznjak Marko Rog dobio je simboličnu minutažu ušavši u igru u 87. minuti.
Pogotke za Napolitance postigli su Koulibaly (65) i Callejon (78).

Napoli trenutačno ima 51 bod, četiri više od drugog Juventusa koji od 20.45 sati gostuje kod Cagliarija. Verona je pretposljednja, 19. sa 13 bodova,

Nikola Kalinić je u 1-0 (0-0) pobjedi Milana na San Siru protiv Crotonea igrao od 76. minute, dok je Ante Budimir igrao za goste upravo do te 76. minute. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Bonucci (54).

Ovom pobjedom Milan je stigao na 10. mjesto sa 28 bodova, koliko imaju i sedma Fiorentina, osmi Udinese i deveti Torino, dok je Crotone 18. sa 15...

18. travanj 2024 22:48