Strani nogometGlatko i slatko

Briljantni Vlašić za oproštaj od Europe: dobio priliku i Unsworthu zahvalio golom i asistencijom

7. prosinca 2017. - 22:22
2017-12-07T183400Z_598401184_RC1FD28B3B70_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-APL-EVE.JPG

Nogometaši Evertona na oproštaju od Europe pobijedili su na gostovanju Apollon Limassol 3-0, a jedan od najboljih igrača utakmice bio je hrvatski nogometaš Nikola Vlašić koji je upisao pogodak i asistenciju.

Bila je to prva pobjeda Evertona u skupini E nakon četiri poraza i jednog remija u prvih pet kola.

Vlašić je prvo asistirao Ademoli Lookmanu u 21. minuti za 1-0, a potom u 87. minuti lijepim solo prodorom potvrdio pobjedu gostiju. Lookman je zabio i drugi gol na utakmici udarcem sa 20-tak metara. Vlašić je za Everton odigrao cijeli susret, dok je kod Apollona posljednjih pola sata igrao Antonio Jakoliš.

U drugom susretu iz ove skupine Atalanta je pobijedila Lyon 1-0 osvojivši prvo mjesto u skupini, dok Lyon ide dalje kao drugoplasirani. U izravnom dvoboju za 'jedinicu' pres...

19. travanj 2024 21:23