Strani nogometBravo, Ivane!

Pogledajte golčinu Perišića za pobjedu Intera u Veroni

30. listopada 2017. - 23:50
pooooo

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac pobjedničkog pogotka za Inter koji je u posljednjoj utakmici 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva kao gost svladao Veronu sa 2-1 (1-0).

Perišić je postigao gol za konačnih 2-1 u 67. minuti kada je snažnim udarcem sa 16 metara poslao loptu pod samu gredu nemoćnog vratara domaćih Nicholasa nakon što igrači Verone nisu dobro očistili korner. Bio je to četvrti pogodak u Serie A ove sezone za Perišića.

Inter je poveo u 36. minuti preko Borje Valera nakon ubačaja Candreve, a Perišić je bio začetnik te akcije, on je poslao loptu na desno krilo do Candreve koji je potom uputio precizan centaršut na Valera.

Verona je izjednačila na 1-1 u 59. minuti kada je Pazzini iskoristio 11-erac nakon prekršaja Handanoviča...

20. travanj 2024 10:23