Strani nogometbundesliga

Borussia teškom mukom slavila kod Augsbuga, Rebić zabio u pobjedi protiv Stuttgarta

30. rujna 2017. - 19:54

Borussia iz Dortmunda ostala je vodeća momčad i nakon 7. kola Bundeslige zahvaljujući gostujućoj pobjedi kod Augsburga (2-1), dok je bivši hrvatski reprezentativac Ante Rebić postigao gol u pobjedi Eintrachta.

Eintracht je u Frankfurtu slavio protiv Stuttgarta s 2-1, a Rebić je u 42. minuti zabio vodeći i svoj drugi gol sezone.

Stuttgart je izjednačio preko Terrodea (61), a pobjedu je momčadi Nike Kovača, koja je od 64. minute igrala bez isključenoga Falettea, postigao Haller i to škaricama u 94. minuti. Rebić je igrao do 70. minute, a Josip Brekalo je kod gostiju ušao u 70. minuti.

Borussia Dortmund je teškom mukom slavila kod Augsbuga s 2-1 pogocima Jarmolenka petom u 4. minuti i Japanca Kagawe u 23.

Najbolji igrač Borussije Aubameyang osramotio se u 79. minuti kada je n...

19. travanj 2024 16:45