Strani nogometSTARE NAVIKE

Iz Rusije s ljubavlju: Pašalić oduševio navijače Spartaka, asistencijom razbio obranu Arsenala

Piše R.R.
9. kolovoza 2017. - 23:34
2017-07-22T140408Z_914401900_RC17B1F308E0_RTRMADP_3_SOCCER-TOUR-ARS-CHE.JPG

Novi klub, nova liga, ali navike su ostale iste, Mario Pašalić se izvrsno predstavio novim poslodavcima u Moskvi. Pašalić je asistirao u 20. minuti Promesi za vodstvo od 1:0, na kraju je Spartak dobio Arsenal Tulu s 2:0, drugi zgoditak zabio je Ze Luis. Nakon pet odigranih kola ovom pobjedom Spartak je stigao na sedmo mjesto ljestvice s osam bodova, pet manje od vodećih Zenita i Lokomotiva,

Mario Pašalić je u 20. minuti pratio akciju i kroz sredinu prihvatio loptu i istrčao kontru do kraja, mogao je i zabiti jer je krenuo sam prema golu, ali je nesebično dodao loptu Quincyju Promesi koji je samo gurnuo u prazan gol. Prilikom proslave Promesa se zahvalio Pašaliću.

Drugi je ovo nastup nekadašnjeg hajdukovca za Spartak otkada je stigao u redove moskovskog kluba. Nakon produlje...

18. travanj 2024 04:47