Ostalopogledajte video

Tudor izložen žestokim kritikama: Da sada dam otkaz otišao bih na vaše zadovoljstvo

Piše PSD
21. srpnja 2017. - 12:41

Za jedno od najvećih iznenađenja drugog pretkola kvalifikacija za Europsku ligu pobrinuo se švedski Ostersunds koji je u svom prvom europskom nastupu izbacio turskog velikana Galatasaray na čijoj klupi sjedi naš Igor Tudror. Nakon pobjede 2-0 pred svojim navijačima, Šveđani su u Istanbulu odigrali 1-1 i prošli dalje.

Gosti su poveli u 60. minuti golom Brwa Nourija iz kaznenog udarca, a izjednačio je Ahmet Calik devet minuta kasnije. Tudor je nakon poraza u Švedskoj bio izložen žestokim kritikama, a rano ispadanje iz Europe izazvat će nove udare na njegov račun.

- Žao mi je navijača, iskazali su nam veliku potporu, ali moji su igrači dali sve od sebe. Ali nije bilo dovoljno, rekao je Tudor nakon utakmice. Znam da ovo što sada govorim zvuči kao isprika, ali naša će igra bit...

19. travanj 2024 07:56