Pogledajte kako je Kalinić zabio gol za Fiorentinu

Piše PSD
19. ožujka 2017. - 18:02
RTX2RT0L

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Kalinić drugo je kolo zaredom pogotkom u 90. minuti osigurao minimalnu 1-0 pobjedu Fiorentini u Serie A.

Nakon što je prošle nedjelje zabio na domaćem terenu protiv Cagliarija u samoj završnici, Kalinić je ovoga puta na isti način donio pobjedu "violama" na gostovanju kod Crotonea u dvoboju 29. kola.

Naš je napadač odlično reagirao na dubinsko proigravanje Saponare, utrčao u kazneni prostor domaćih, stigao do lopte prije domaćeg vratara i zatim ga lijepo lobao za pobjednički gol.

Bio je to 14. Kalinićev pogodak u talijanskom prvenstvu ove sezone, a 19. u svim natjecanjima.

Kalinić je igrao čitavu utakmicu, a Milan Badelj je na terenu bio do 71. minute za Fiorentinu koja je i dalje osma sa 48 bodova, pet manje od sedmog Milana....

16. travanj 2024 10:45