Strani nogometgužva na vrhu

Chelsea pregazio Manchester United, novi kiks Cityja!

23. listopada 2016. - 21:30
moucon.JPG

Portugalski trener Jose Mourinho vratio se na Stamford Bridge gdje je bio heroj navijača Chelseaja, ali igrači njegova bivšeg kluba umjesto poklona servirali su mu težak poraz.

U derbiju 9. kola Premier lige Chelsea je u nedjelju svladao Manchester United sa 4-0. Momčad Uniteda kapitulirala je već prvoj minuti, kada je grešku obrane iskoristio Pedro. Drugi pogodak pao je nakon kornera, a strijelac je bio Gary Cahill u 21. minuti.  Preostala dva gola za Chelsea postigli su Eden Hazard (62) i N'Golo Kanté (70).

Prethodno su nogometaši Manchester Cityja odigrali samo 1-1 kod kuće protiv Southamptona. Southampton je poveo preko Nathana Redmonda (27), a izjednačio je Kelechi Iheanacho (55).

Momčad Pepa Guardiole upala je u "crni niz", u lošem tjednu City je kod kuće remizirao protiv...

20. travanj 2024 00:52