Strani nogometnaši u njemačkoj

Kramarić zabio u remiju, Rebić se ozlijedio u pobjedi

21. rujna 2016. - 00:45
malta_hrvatska55-131015

Andrej Kramarić postigao je svoj prvi pogodak u novoj sezoni njemačkog prvenstva, ali je njegov Hoffenheim i četvrti put remizirao, odigravši 1-1 na gostovanju kod Darmstadta, dok je Eintracht pod vodstvom Nike Kovača slavio i treći put ove sezone pobijedivši domaći Ingolstadt s 2-0.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić preciznim je udarcem s ruba kaznenog prostora u 46. minuti doveo Hoffenheim u vodstvo na gostovanju kod Darmstadta. Gostujuća momčad je sve do druge minute sudačke nadoknade držala minimalno vodstvo, ali je tada Ukrajinac Olijnyk postigao izjednaćujući pogodak i spriječio Hoffenheim da dođe do prve pobjede u novoj sezoni.

Bivši hrvatski izbornik Niko Kovač odlično je startao u novoj sezoni, nakon što je prošle s Eintrachtom jedva zadržao prvoligaški st...

25. travanj 2024 16:27