Kalinić zabio za pobjedu Fiorentine

21. veljače 2016. - 19:18
kalinic

U susretu 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina je na gostovanju pobijedila Atalantu 3-2, a treći pogodak za momčad iz Firenze zabio je hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić.

Fiorentina je stigla do pobjede u susretu u kojem je svih pet golova palo u drugom poluvremenu, pri čemu čak četiri u zadnjih deset minuta.

Kalinić je zabio pogodak u 87. minuti za vodstvo 3-1, a golove za 'viole' zabili su i Matias Fernandez (67) i Tello (81). Strijelci za Atalantu bili su Andrea Conti (84) i Mauricio Pinilla (90+1).  Kalinić je ušao u igru u 60. minuti, dok je Milan Badelj odigrao cijeli susret.

Identičnim rezultatom je Sassuolo pobijedio Empoli. Strijelci za Sassuolo bili su Domenico Berardi (40) i Gregoire Defrel (48, 50), dok su pogotke za gostujući sastav...

18. travanj 2024 13:43