Strani nogometLeicester bez šanse

City je utakmicu riješio već u prvih 25 minuta susreta, Haaland ponovno zabio

15. travnja 2023. - 20:58

U susretu 31. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City je pobijedio Leicester Leicester City sa 3-1 smanjivši zaostatak za vodećim Arsenalom na tri boda.

Aktualni engleski prvak je sav posao obavio u prvih 25 minuta susreta postigavši tri gola. U nastavku susreta "Građani" su maknuli "nogu s gasa" okrenuvši se mislima prema uzvratnom susretu četvrtfinala Lige prvaka protiv Bayerna koji je na rasporedu u srijedu.

City je poveo u petoj minuti golom Johna Stonesa, na 2-0 je povisio Erling Haaland u 13. minuti iz jedanaesterca, da bi 12 minuta kasnije sjajni Norvežanin zabio još jedan gol. Haaland je ove sezone zabio već 47 pogodaka u svim natjecanjima. Kelechi Iheanacho je smanjio u 75. minuti.

Ovom pobjedom City se približio lideru Arsenalu n...

19. travanj 2024 03:03