Cheltenham Town bio je nadomak senzacije, Manchester City slavio u finišu utakmice

23. siječnja 2021. - 20:42

Nogometaši engleskog četvrtoligaša Cheltenham Towna bili su nadomak senzacije u 4. kolu FA Kupa, oni su vodili sa 1-0 protiv velikog Manchester Cityja sve do 81. minute, no u završnici su gosti ipak pokazali razliku u klasi te na kraju prošli u osminu finala sa 3-1.

Niželigaš je poveo preko Maya u 59. minuti koji se najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru gostiju. Taj je rezultat stajao do 81. minute kada je Foden iskoristio dobar ubačaj Cancela za 1-1. Tri minute potom Gabriel Jesus je kompletirao preokret, dok je Ferran Torres u četvrtoj minuti sudačke nadoknade postavio konačni rezultat.

Ranije u subotu je Southampton na svom stadionu St. Mary's svladao branitelja naslova londonski Arsenal sa 1-0 (1-0). Pobjednika je odlučio pogodak iz 24. minute, kad je branič "topnik...

18. travanj 2024 22:25