Strani nogometpremier liga

Chelsea stigao do pobjede u samoj završnici uoči Dinama, veliki preokret Bournemoutha na gostovanju kod Nottinghama

3. rujna 2022. - 18:27

Nogometaši Chelseaja teškom su mukom, u 6. kolu Premier lige, pobijedili West Ham na domaćem terenu s 2-1, u najavi gostovanja u Zagrebu kod Dinama u Ligi prvaka.

Nakon siromašnog prvog poluvremena igra se rasplamsala u nastavku. Gosti su poveli golom Antonija u 62. minuti, a ključni igrač domaćeg sastava bio je Chilwell koji je u igru ušao u 72. minuti. Tada je, inače, s travnjaka izašao hrvatski nogometaš Mateo Kovačić.

Chilwell je postigao gol za 1-1 u 76. minuti, dok je u 88. asistirao strijelcu Havertzu koji je također u spomenutoj 72. minuti ušao u igru. Odmah u idućem napadu West Ham je izjednačio golom Corneta, ali je pogodak poništen zbog prethodnog prekršaja na vrataru Cheseaja Mendyju. Chelsea je time upisao treću pobjedu u sezoni te se popeo na peto mjesto ljestvi...

25. travanj 2024 06:14