Chelsea je novi lider Premiershipa: Leeds je poveo, ali su ‘penzioneri‘ preokrenuli, Kovačić začetnik akcije za treći zgoditak

5. prosinca 2020. - 23:49

Nogometaši Chelsea novi su vodeći na ljestvici engleskog prvenstva nakon što su u posljednjem susretu subotnjeg programa 11. kola na svom Stamford Bridgeu svladali Leeds United sa 3-1 (1-1).

Dvoboj nije dobro počeo za plave, gosti iz Leedsa poveli su golom Bamforda (4) koji je obišao istrčalog vratara Mendyja i zatim pogodio prazan gol. Ipak, do poluvremena je Chelsea poravnao preko Girouda (27) koji je ubačaj Jamesa skrenuo u mrežu. U nastavku je Zouma (61) glavom nakon kornera doveo Chelsea u vodstvo, da bi pobjedu potvrdio Pulišić (90+3) u sudačkoj nadoknadi.

Hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić igrao je za Chelsea od 67. minute te je bio začetnik akcije za treći gol. On je sa sredine igrališta poslao loptu za Wernera koji je projurio po desnom krilu prije no što j...

23. travanj 2024 21:18