Strani nogometpremier league

Cavani u sudačkoj nadoknadi donio pobjedu Unitedu, na poluvremenu su gubili dva razlike

29. studenog 2020. - 17:34

Nogometaši Southamptona, iza kojih je bio niz od pet pobjeda i dva remija, bili su na dobrom putu da u nedjelju u 10. kolu Premier lige kod kuće slave protiv Manchester Uniteda, jer su nakon prvog poluvremena vodili sa 2-0, ali su na kraju izgubili sa 2-3 pogotkom Cavanija u sudačkoj nadoknadi.

Domaćini su poveli nakon kornera u 23. minuti. Veznjak James Ward-Prowse odlično je ubacio na prvu stativu, a poljski stoper Jan Bednarek glavom pogađa za 1-0. Deset minuta kasnije "sveci" su povisili na 2-0.

Opet je u glavnoj ulozi bio James Ward-Prowse, jedan od najboljih izvođača "slobodnjaka" na svijetu, koji je odlično pogodio iz slobodnog udarca sa 20 metara iskosa. To mu je treći pogodak iz "slobodnjaka" ove sezone u Premier ligi, dva je zabio prije mjesec dana u pobjedi 4-3 protiv Ast...

19. travanj 2024 20:08