Strani nogometEuropa liga

Braga sve prosula još u prvom susretu: Rangers izborio plasman u osminu finala

26. veljače 2020. - 22:25

Škotski nogometni velikan Rangers izborio je plasman u osminu finala Europske lige nakon što je u uzvratnom dvoboju 16-ine finala na gostovanju pobijedio Bragu sa 1-0 potvrdivši tako pobjedu 3-2 iz prve utakmice.

Zanimljivo, Braga je u prvom susretu u Glasgowu nakon sat vremena igre vodila sa 2-0, no Rangers je u posljednjih pola sata okrenuo rezultat s tri gola. U uzvratu portugalski sastav gotovo da nije ozbiljnije ugrozio vrata gostiju.

Pogodak odluke zabio je Ryan Kent u 61. minuti utakmice.

Škoti su već u prvom poluvremenu mogli osigurati prolaz, no promašili su dvije sjajne prilike, a potom i jedanaesterac.

Gosti su već u devetoj minuti imali sjajnu priliku. Scott Arfield je pobjegao domaćoj obrani i krenuo prema vratima, no nesebično je uposlio Florijana Kamberija koji je loš...

19. travanj 2024 07:11