Blijedo prvo poluvrijeme, u nastavku golijada: Atalanta na domaćem terenu pobijedila Napoli

21. veljače 2021. - 20:18

Nogometaši Atalante u susretu su 23. kola talijanskog prvenstva kao domaćini svladali napoli sa 4-2 (0-0).

Nakon blijedog prvog poluvremena koje je završilo bez pogodaka, u nastavku je viđen "vatromet". Prvo je Zapata glavom u 52. minuti doveo Atalantu u vodstvo samo da bi šest minuta potom Zielinski odličnim udarcem poravnao na 1-1.

Šest minuta kasnije novi pogodak i to za 2-1 Atalante, nakon odlične akcije u strijelce se upisao Gosens, da bi Muriel u 71. minuti odličnim udarcem s ruba kaznenog prostora povisio na 3-1. Gosens je nespretnom reakcijom pred vlastitim golom u 76. minuti postigao autogol za 3-2, ali Romero je u 79. novim golom glavom postavio konačnih 4-2.

Mario Pašalić ušao  je u igru u 78. minuti, a Boško Šutalo u 90. minuti.