Strani nogometbundesliga

Bayern uvjerljiv i gazi dalje, sve više odmiče konkurenciji: Kramarić strijelac počasnog pogotka za Hoffenheim

30. siječnja 2021. - 18:07

Aktualni njemački i europski nogometni prvak Bayern Muenchen s uvjerljivih je 4-1 (2-1) svladao Hoffenheim u utakmici 19. kola Bundeslige, a jedini strijelac za goste bio je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić.

Bavarci su poveli u 32. minuti pogotkom Jeromea Boatenga. Thomas Mueller je u 43. minuti udvostručio prednost Bavaraca, ali već u sljedećoj akciji Hoffenheim je uhvatio domaću obranu na spavanju.

Bebou je dobio loptu na desnoj strani, sjurio se prema kaznenom prostoru i ubacio pred Bayernova vrata, gdje je spreman čekao Andrej Kramarić i s nekoliko metara svladao nemoćnog Neuera. Bio je to 13. pogodak Kramarića ove sezone u Bundesligi, a treći u dva dvoboja s Bayernom.

No, Hoffenheim nije uspio napraviti više od toga. Golovima Lewandowskog u 57. minuti i Gnabryja u 6...

23. travanj 2024 20:30